Image

siostra anastazja

173 specjały Siostry Anastazji – Anastazja Pustelnik
2 lata ago

173 specjały Siostry Anastazji – Anastazja Pustelnik

Kuchnia polska, w starym lub nowym wydaniu, cieszy się ogromną popularnością i nawet pomimo przychodzącej i ustępującej mody na kuchnie zagraniczne, np. chińską czy włoską, to właśnie po polskie potrawy sięgamy najchętniej i to one kojarzą nam się z dzieciństwem, z obiadami serwowanymi przez nasze mamy i babcie. Często jednak na naszych stołach pojawia się rutyna, a na talerzu gości stały repertuar. Chcąc sięgnąć po potrawy polskie, ale inne niż standardowy kotlet schabowy, mielone czy ziemniaki, szukamy nowych przepisów. „173 specjały Siostry Anastazji” to książka skupiająca się na klasyce i wprowadzająca odrobinę nowości do tradycyjnej kuchni goszczącej w większości domów w Polsce.

Read More

Kalendarz 2012 – Siostra Anastazja
3 lata ago

Kalendarz 2012 – Siostra Anastazja

Przepisy kulinarne mogą być przedstawione na różne sposoby: w książkach kucharskich, w Internecie, w gazetach, a czasem nawet w formie kalendarza.

Read More

“Przetwory i dania mięsne” – Siostra Anastazja
3 lata ago

“Przetwory i dania mięsne” – Siostra Anastazja

„Domowe przetwory wracają do łask. Pozwalają zachować aromaty lata, wzbogacają codzienne menu i stają się wizytówką niejednej kuchni.”

“Przetwory i dania mięsne” jest jednym z polskich bestsellerów kulinarnych (dotychczas wszystkie książki Siostry Anastazji sprzedały się w ilości ponad 1,3 mln egzemplarzy). W książce znajdziemy aż 153 przepisy na przetwory z owoców, warzyw i grzybów oraz dania z mięsa i ryb.

Read More

Top

Fajny przepis? Może i mnie polubisz? :)